Mirë se vini në faqen tonë të internetit.

Rreth nesh

https://www.ymspcb.com/about-us

tipar të plotë të shërbimit me porosi PCB

Huizhou Yongmingsheng Teknologji bashkë., Ltd. është themeluar në shkurt të vitit 2011. Pas disa vitesh të rritjes, Shenzhen Yongmingsheng Teknologji bashkë., Ltd. dhe Hong Kong Yongmingsheng Technology co., ltd. janë themeluar rradhazi. Ndërmarrja jonë është një sipërmarrje të teknologjisë së lartë e cila prodhim profesional dhe shitje të lartë saktësi të vetme, të dyfishtë, multi-layer PCB, FPC, përkul-ngurtë Board dhe alumini substrate.Që YMS është themeluar, ajo ka qenë e angazhuar për ndërtimin e cilësisë më të mirë dhe të ofrimit të shpejtë të prodhuesit të industrisë PCB. Dhe kompania jonë i kushtoj vëmendje të madhe për kultivimin e talenteve, mbron idenë e ndarjes, Çfarë është më tepër, ne kemi një të prodhimit dhe menaxhimit teknik ekip të fuqishëm, profesional dhe me përvojë i cili përqëndrohet në hulumtim të teknologjisë PCB dhe zhvillimit, dhe të përpiqen për të përmirësuar PCB e kompanisë nivel profesional dhe të kapacitetit të prodhimit.

 

Përveç kësaj, kompania jonë vazhdimisht prezanton pajisje të përparuara të prodhimit dhe të teknologjisë nga Gjermania, Japonia, Tajvani dhe vende të tjera, dhe kushton veten për prodhimin dhe zhvillimin e PCB lartë saktësi. Aktualisht, kompania jonë ka kaluar vërtetimin e ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, UL, CQC, IATF16949 dhe organizata të tjera ndërkombëtare autoritative, dhe ne gjithashtu kemi një cilësi të plotë dhe shkencor dhe sistemit të menaxhimit të mjedisit. Dhe produktet tona të përmbushur IPC, RoHS, të arrijë dhe standardet e tjera.

Produktet tona mbulojnë aplikim të ndryshme industriale, duke përfshirë telekomunikacionit, aplikim kompjuterik, kontrollin e industriale, të lartë - fund elektronikës të konsumit, automobil, hapësirës ajrore, përdorim ushtarak etj .... 90% e produkteve tona eksportohen për në Evropë, Amerikë dhe Azi. tona të shitjes dhe rrjetit të shërbimit ka mbuluar 40 vende.

Certifikatat dhe cmimet e fituara nga YMS në 10 vitet e fundit janë si më poshtë:

Certifikata ISO9001 (Në vitin 2015)

certifikatë UL (Në vitin 2015)

Certifikata CQC nr 16001153571

ndërmarrje të përparuara të teknologjisë (Në vitin 2018)

Re dhe të lartë ndërmarrje të teknologjisë së (në vitin 2018)

Certifikata e ISO14001 (Në vitin 2015)

Sistemi i cilësisë IATF16949 (në 2019)

YMS Ekipi

Me konkurrencën bazë të cilësisë dhe të ofrimit të, ne kemi ngritur një platformë të ofrimit dhe të garantuar cilësinë e sistemit sistematike. Për më tepër, ne kemi bërë tashmë shembull i mirë i përgjegjësisë sociale me kontributet tona në kursimit të energjisë, reduktimin e emetimit, mbrojtjen e mjedisit, kujdesin e punonjësve, komunitetit harmonike, shërbimet publike etj

Ngjitur Hongkong dhe Shenzhen, kompania jonë ndodhet në Echeng parkun industrial në HuiZhou me transportin e lehtë dhe vend ideal. Avantazhi talent dhe logjistike të favorshme mjedisi mundëson YMS të ofrojë produkte me cilësi të lartë, çmim të arsyeshëm dhe shërbim efikas. Për të përmbushur kërkesat në rritje të tregut, me cilësi të lartë, shërbimi i shkëlqyer dhe çmimet konkurruese, YMS është i gatshëm për të zhvilluar marrëdhënie biznesi me klientët nga e gjithë bota.

Katër premtimet tona

Sigurimin e Cilësisë

Sigurimin e Cilësisë

Në YONGMINGSHENG, të gjitha bordet PCB do të kalojnë nëpër testet më të rrepta.

100% testi Sonda fluturues

Makinë për inspektimin e rrezeve X

Inspektimi Automated Optical (AOI) Machine

Shipping Topspeed

Shipping Topspeed

Përmes viteve ne jemi krenarë që kemi qenë të mbajtur një normë në kohë-dorëzimit të 99%.

2 shtresa PCB transportohen brenda 48 orësh

> = 20 shtresa PCB transportohen brenda 144 Hours

Fabricators PCB

Garanci Çmimi

Çmimi jonë është një nga më konkurruese në botë, dhe është vetëm një pjesë e asaj Fabricators tjerë amerikanë ose evropianë PCB normalisht pagesën nga ju.

1-2 5pcs shtresa vetëm $ 5

1-2 10pcs shtresa vetëm $ 8

YONGMINGSHENG është një prodhues topspeed PCB në Kinë, i specializuar në cilësi të lartë dhe prototip të lirë PCB & prodhimin, kuvendi PCB.

Kthimi dhe Rimbursim

Nëse bordet PCB-të janë të papërdorshme për fajin tonë, ju mund të kërkoni për kompensim ose rimbursim.

YONGMINGSHENG është një prodhues profesional PCB në Kinë, i specializuar në cilësi të lartë dhe saktësi prodhime PCB.

Ekipi ynë

微信图片_20210917112322
YMS Ekipi

YMS TEAM1

YMS TEAM4

Ekipi YMS5

Ekipi YMS3

Ekipi YMS2

Ekipi YMS6


WhatsApp Online Chat!