Mirë se vini në faqen tonë të internetit.

PCB Pajisje

TONA

PAJISJET

Baza e Prodhimit të Bordit PCB

YMS është një High-Tech shërbimit PCB worldwide.Through përpjekje më shumë se 10 vjet, YMS është zhvilluar në një të lartë të ardhura enterprise.Sales teknologjisë së YMS në vitin 2018 tejkaluar $ 34 million.With një zonë strukturë prej më shumë se 10.000 metra katror, ​​është në gjendje të prodhojë mbi 500.000 metra katror në vit, PCB cilëve produktet shkojnë nga 2 deri në 20 shtresa, HDI, Heavy bakri, të ngurtë-përkul, dhe vëllim Embedded.

DMSE Plame Desmearing Plating

DMSE Plame Desmearing Plating

gravurë

gravurë

stërvitje

stërvitje

CNC

CNC

Flying Frobe E-testimi

Flying Frobe E-testimi

Testimi elektronik

Testimi elektronik

zhvillues

zhvillues

FPC Prodhimi Pajisje

Shpime CNC

Shpime CNC

zhvillim

zhvillim

gravurë

gravurë

Plating automatike

Plating automatike

Trajtim sipërfaqësor

Trajtim sipërfaqësor

formësimin

Formësimin

Cilësia Reliable

Cilësia është kritike në PCB production.At YMS, të gjitha bordet do të kalojnë nëpër testet më të rrepta. Ne miratojë shumica e testimit dhe pajisjet e inspektimit të përdorura në industri, të tilla asLong bordi krahun trashësi kontrollor, X-RAY, Automated Inspektimi Optical (AOI) Machine, Salt spray kontrollor, RoHS kontrollor.

Të gjitha kapacitetet tona prodhuese janë certifikuar me ISO 9001. Ne vazhdimisht update dhe për të përmirësuar pajisjet në objektet tona që të përshtatet më mirë PCB urdhërat e klientëve tanë bordit.

Cilësia Reliable
%
Çmimeve transparente
%
On-koha anijeve
%

Pajisje të mëdha Test

AOI

AOI

AOI

AOI

krahun e gjatë trashësi bord kontrollor

Gjatë Arm Board Trashësia Tester

Dy dimension matjen instrument

Dy Dimension instrument matës

AVI

AVI

Salt spray kontrollor

Testues i Spërkatjes së Kripës

Jonik kontrollor ndotje

Jon Ndotja Tester

zhvishem kontrollor forcë

Peel Forca Tester

RoHS kontrollor

Testues i Rohs

njëqindfish zmadhues

njëqindfish Zmadhues

mikroskop

mikroskop

Radioskopi

Radioskopi

kontrollor rezistencë e plotë

Pengesa Tester

dc Low rezistencë tester

Low Dc Rezistenca Tester

CMI

CMI

China PCB Prodhuesi


WhatsApp Online Chat!