Добредојдовте на нашата веб страница.

Зошто нас

Нашите предности

Прототип PCB производителот

PCB прототип ПРОИЗВОДИТЕЛ

YMS е производител на ПХБ во Кина, Ние нудиме ниска цена, со висок квалитет на PCB прототип; Преку напорите на повеќе од 10 години, YMS е развиена како High-Tech претпријатие PCB услуги во целиот свет Ние имаме сопствена фабрика основана над 10.000 квадратни метри и ние поседуваат најновите професионална опрема за производство да се справи со процесот на производство на ПХБ.

сигурен квалитет

Сигурен квалитет

Имаме одобрени сертификати како ISO9001, ISO14001, UL, CQC итн и воспостави звук систем за мониторинг на квалитетот и спречување да се осигура стабилноста на квалитетот на производите. Ние донесе поголемиот дел од тестирање и инспекција на опрема која се користи во индустријата, како што летаат Сондата тестер, Х-зраци инспекција машина, автоматски Оптички инспекција (ОИ) машина, Автоматско визуелна инспекција (AVI) Сите на електронските плочи ќе бидат тестирани и пред да се испраќаат надвор.

конкурентна цена

конкурентна цена

Прашања цена! Силна врска YMS е со ламинат и други материјали добавувачи и големите вкупниот обем на нарачки придонесат за намалување на трошоците за производство на PCB на нашите клиенти.
Нашата цена е транспарентен и нема скриени трошоци, ќе знаете каде се вашите пари се случува.
Нашата цена е многу конкурентен меѓу пазарите на PCB, а голем број клиенти се заинтересирани за купување на производи на нашата фабрика.

Краток Време на испорака Испорака

Краток рок на испорака на превозот време

PCB време на испорака брзо како 48 часа и може да обезбеди изразат 12 часа и 24 часа ако вашиот проект е urgent.YMS има воспоставено силни односи со повеќето од познатиот изразат компании во светот за да се минимизираат трошоците за превоз на нашите клиенти. Различни превозот методи се достапни за вас можете да изберете како ДХЛ, УПС, EMS, FedEx.

Операција 图片 20190815095207

Обврзуваме услуги на клиентите

YMS посветува големо внимание на задоволството на клиентите, па имаме воспоставено одговорните оддел на клиентите. Секогаш кога имате било какви проблеми, секогаш може да се постигне на жив човек услуги на клиентите за да се одговори на вашите пораки или пораки. Нашата услуга луѓе се професионални, пријателски и корисен, и се подготвени да биде мост помеѓу вас, нашите инженери и производство на делови.

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!