Mirë se vini në faqen tonë të internetit.
 • pcb1
 • pcb avancuar
 • china pcb

procesin e prodhimit dhe zhvillimin

 • kërkesa e konsumatorëve
 • Skema teknike
 • dizajni Implementimi
 • testi Prototype
 • inxhinieri drejtuar pilot
 • ofruar klientëve

qendra produkt

Rreth nesh

 • fabrika e PCB

  fabrika e PCB

  YMS is a China GuangDong-based PCB manufacturer and PCB assembler. We have been specializing in PCB prototyping services for over 10 years, serving more than customers all over the world. We have our own factory established over 10,000 square meters and we possess the latest professional production equipment to handle the PCB process.
 • PCB Pajisje

  PCB Pajisje

  YMS ka investuar shuma të mëdha parash për të futur prodhimin modern dhe testimin e pajisjeve dhe software nga Shtetet e Bashkuara, Japonia, Gjermania, Tajvani, etj, dhe avancimin e aftësive të procesit.
 • Aftësitë PCB teknologjike

  Aftësitë PCB teknologjike

  Me mbi 10 vjet si një udhëheqës të industrisë, YMS është një nga prodhuesit më me përvojë PCB dhe PCB kuvendit në Kinë. Ne jemi krenar për prodhimin PCBs cilësi të lartë dhe të ofrojë shërbime më të mira të kuvendit PCB për klientët tanë. Qëllimi ynë është që të kategorizohen si më e lehtë prodhues Printed Circuit Board për të bërë biznes me të.
 • Delivery PCB

  Delivery PCB

  YMS ka pajisje dhe të prodhimit të avancuar kapacitetet për të përmbushur prodhimin tonë të një gamë të plotë të produkteve. vetme, bordi ynë me dy shtresa mund të dorëzojë brenda 48 orëve; 4-6 shtresa mund të dorëzojë brenda 76 orëve; 8-12 shtresa mund të dorëzojë brenda 96 hoursour; 14-18 shtresa mund të dorëzojë brenda 120 hoursour.products përfshijnë: HDI, të trashë Bordi Gold, dendësi të lartë bordi multilayer, të verbër varrosur bordit vrimë multilayer, PCB alumini, FLEX + ngurtë, substrati i bakrit, të ngurtë fleksibël bordi kombinim, bordi speciale.
 • vërtetim

  vërtetim

  YMS beson se cilësia e produkteve është thelbi i zhvillimit të një ndërmarrje të. Kështu që kompania jonë të ketë cilësi të mirë-kontrolluar nga inxhinierë profesionistë nga mënyrë që të package.We kanë miratuar vërtetimin si ISO9001, ISO14001, UL, CQC etj dhe të themeluar një monitorimi të cilësisë dhe parandalimin sistem të shëndoshë për të siguruar stabilitetin e cilësisë së prodhimeve.

Lajmet e funditLajmet e fundit

 • Çfarë është e mirë për bazën e aluminit PCB | YMSPCB

  Baza e aluminit PCB, të gjithë e dimë që alumini është një metal, përçueshmëri elektrike; Si mund të përdoret si material PCB? Për shkak se substrati i aluminit përbëhet nga tre shtresa, përkatësisht: letër bakri, shtresë izolimi dhe alumini metalik. Meqenëse ekziston një shtresë izoluese, përveç shpërndarjes së nxehtësisë ...

 • Plani i parë i PCB alumini 5G | YMSPCB

  E njohur si "nëna e produkteve elektronike", PCB alumini është shumë aktive në treg. Të brendshmit e industrisë besojnë se kompania e PCB alumini do të ketë një performancë të mirë në të ardhmen, kryesisht duke përfituar nga vazhdimi i trendit të transferimit të industrisë, përmirësimi i përqendrohet ...

 • Mund bordi i bazës së aluminit të bëhet i dyfishtë | YMSPCB

  Alumini PCB mund të jetë i dyanshëm ose me shumë shtresa, gjë që varet nga kërkesat tuaja specifike. Aktualisht, shumica e substrateve të aluminit të përdorura në tregun LED janë të njëanshme. Sidoqoftë, disa produkte kërkojnë performancë të lartë dhe shumë funksione. Prandaj, PCB alumini e njëanshme nuk mund të plotësojë ...

 • Cila është përçueshmëria termike e substratit të zakonshëm të aluminit | YMSPCB

  Kohët e fundit, disa miq shpesh pyesin se sa e mirë është përçueshmëria termike e substratit të aluminit, etj., Disa pyetje të lidhura, vijojnë më poshtë: prodhuesi i bërthamës metalike të PCB për të kuptuar: Përçueshmëria termike e substratit të aluminit është një nga indekset e rëndësishëm për të vlerësuar cilësinë e alu ...

 • Shkalla e prishjes së bordit të butë FPC dhe relacioni i bordit | YMSPCB

  Karakteristika përkulëse e FPC është shumë e rëndësishme në hartimin e PCB, dhe elementet që e rrezikojnë atë mund të shihen nga dy aspekte: vetë lëndët e para FPC duket se kanë rreziqet kryesore vijuese për karakteristikat e përkuljes së FPC. Një Formula molekulare dhe orientimi i fletës së bakrit (i ...

Ju mund të na kontaktoni këtu

WhatsApp Online Chat!